​Ян Корд Беккер, генеральний директор компанії Hermes Schleifmittel GmbH, обраний новим президентом FEPA

22/08/2018
автор Администратор Главный
​Ян Корд Беккер, генеральний директор компанії Hermes Schleifmittel GmbH, обраний новим президентом FEPA

FEPA підтверджує Яна Корда Бекера та Стефана Сьёберга в керівництві її Керівного Комітету.

Під час щорічної конференції FEPA в Лісабоні, Португалія, учасники підтвердили д-р Ян Корд Беккер, генеральний директор компанії Hermes Schleifmittel GmbH, німецький виробник покриттів, з'єднаних та суперабрасивів, в якості президента FEPA з 2020 по 2018 рр. Йому допоможуть на виборах новий віце-президент, пан Стефан Сьоберг, генеральний директор ТОВ "Мірка", виробник фрезерних абразивних матеріалів та інструментів.

Коли він зайняв посаду, Ян-Корд Беккер підсумував своє стратегічне бачення на наступні два роки за трьома цілями: сприяти європейським якісним продуктам, слухати членів і зміцнювати співпрацю в рамках Федерації.

"Я особливо хотів би сприяти європейській філософії якісної продукції", - сказав Беккер, абсолютно переконаний, що це головний актив членів "ФЕПА". "Ми маємо стільки запропонувати в глобальному світі. Крім якості та безпека, ми маємо найвищі екологічні та соціальні стандарти у всьому світі, які відповідають нашим соціальним цінностям, таким як повага та відповідальність".

Беккер також підкреслив силу численних і, перш за все, таких різноманітних членів і підкреслив, наскільки важливим є обмін, обговорення та конструктивне співробітництво членів для успіху ФЕПА. "Ми збагачуємось і доповнюємо різні культури та перспективи, які дають нам енергію для досягнення разом будь-якої мети, яку ми встановили!"

Стефан Сьёберг відгукнувся на першу мету доктора Беккера та наголосив на важливості посилення стратегії та комунікативних зусиль у рамках ФЕПА з метою пропагування європейських цінностей та передачі їх актуальності. Він також зібрав війська, кинувши виклик їм, коли він заявив: "Ми можемо зробити більше, щоб підтримати європейських виробників абразивних матеріалів".

Дедалі більше було девіз компанії FEPA, зосереджуючи увагу на збільшенні кількості тих, хто приймає рішення своїх компаній-членів, щоб вони могли більше залучатися. Щорічна конференція встановила етап на рік, багатий технічними та комунікаційними проектами. Як поступив президент, Жан-Філіп Гайо, сказав: "Членство FEPA в цілому готово сформувати FEPA як вірного захисника проблем, які можуть виникнути в умовах постійно розвивається ринку".